به گزارش آهن پرایس در اخبار بازار آهن، رضا رحمانی وزیر صمت در بیانات اخیر خود اذعان داشت که برخورد سختی در انتظار برهم‌ زنندگان تعادل بازار می باشد و برابر قانون با آن ها برخورد می شود. وی هم چنین اذعان داشت که شرایط کنونی بازار با جنگ اقتصادی تمام‌عیار مواجه می باشد و یکی از مقتضیات زمان همراهی و همکاری همه عوامل موثر برای رفع موانع پیش روی بازار است. البته کشور اکنون در تامین بسیاری از اقلام کالایی مورد نیاز خود خودکفا می باشد.

وی تصریح کرد: در بخش‌های مختلف، به‌ویژه در حوزه تولید، تشکل‌ها و فعالان بخش خصوصی گام‌های خوبی برداشته اند و ضرورت دارد سایر ظرفیت‌های موجود در این عرصه، از جمله بخش تعاونی‌ها نیز در تامین و توزیع مورد توجه قرار گیرند. باید تمام تلاش خود را به کار ببندیم تا توفیقات موجود در حوزه‌های مختلف صنعتی، معدنی و تجاری کشور حفظ شود.

البته همانطور که می دانیم برخی از آثار تحریم‌ها صرفاً روانی بوده و با اطلاع‌رسانی بهنگام و جلب مشارکت مردم می‌توان به سهولت از آن‌ها عبور کرد. در این میان وجود برخی واسطه گری‌های غیرقانونی درباره بعضی از اقلام کالایی و مواد اولیه به هیچ عنوان پذیرفتنی نیست و حتماً با متخلفان بدون کوچک‌ترین مماشاتی باید برخورد شود. و تا جایی که می‌توانیم باید حقوق مصرف کنندگان را مورد توجه قرار دهیم. رحمانی با اشاره به گزارشات ارائه شده از روند تولیدات خودرویی کشور گفت: اقدامات انجام شده در بخش خودروسازی کشور حاکی از بهبود روند تولید ورق و سایر مواد اولیه مورد نیاز، می باشد و با اصلاحاتی که در حال انجام است این صنعت شرایط بهتری را نیز تجربه خواهد نمود.

اکنون می بایست منتظر ماند و دید که بازار پس از عبور از فاز جدید تحریم ها و سخت تر شدن عرصه در بازارآهن و فولاد چگونه عمل خواهد نمود.


آهن پرایس بازار ,کشور ,مورد ,برخورد ,مواد اولیه ,خواهد نمود ,توجه قرار ,مورد توجه ,اقلام کالایی منبع

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مرجع کنکور ایران آپشن خودرو | گندم کار دانلود فیلم و سریال با لینک مستقیم کلکسیون حمید ( تمبر , سکه , اسکناس , کبریت ) دوباره اومدم بعد از هشت سال خرید فروش املا ک تهران, املاک مدبر سيتي دانلود | مرجع دانلود نرم افزار, بازی, کتاب, موبایل, عکس صحنه بی سانسور گذر از اندوه نکایت نگاری صفحه 71 فارسی دوازدهم ضرب المثل از بس که آن مجلس طولانی شد همه به خواب رفتند دعای پاشیدنی وبخت حکایت به زبان مازندرانی دانلود مداحی در بتره ی شهید سلیمانی معنی چو خواهی که نماند نهان مکن نام نیک بزرگان نهان دانلود برای دسکتاپ سریال اسپارتا کدپیشوازای عشق فرهام همراه اول