ثبات قیمت آهن در اولین روز هفته

اخبار بدست آمده حاکی از ثبات قیمت در بازار آهن آلات می باشد. روز شنبه قیمت روز آهن آلات در اکثر مقاطع ثابت اعلام شد. اتفاقی که با توجه به تعطیلی روز یکشنبه پیش بینی می شد. قیمت آهن در مقاطعی همچون میلگرد و قوطی پروفیل ثابت بوده و در تیراهن و ورق آهن در برخی سایز ها و کارخانه ها افزایش اندکی داشته است.

به گزارش اهن پرایس در تحلیل بازار آهن، در بخش میلگردها نیز شاهد افزایش قیمت 10 تومانی در تعداد اندکی از کارخانه ها از قبیل کارخانه میلگرد آریا ذوب بوده ایم اما این افزایش تنها مربوط به تعداد اندکی از کارخانه ها بوده و در حالت کلی قیمت روز میلگرد ها  در بازار آهن در ارامش بسر می برد. ثبات قیمتی در کارخانه میلگرد سیادن ابهر، کارخانه میلگرد نیشابور و پرشین فولاد و دیگر کارخانه ها دیده می شود. در حال حاضر قیمت میلگرد سایز 14 برای کارخانه ابهر 2280 تومان می باشد که وزن میلگرد سایز 14 این کارخانه 14 کیلوگرم اعلام شده است. همچنین قیمت میلگرد سایز  14 کارخانه نیشابور 2310 تومان اعلام شد که وزن میلگرد سایز 14 این کارخانه نیز 5/14 کیلوگرم می باشد.

پس از میلگردها، به بررسی قیمت روز قوطی پروفیل می پردازیم. قوطی پروفیل ها نیز در روز شنبه ثابت اعلام شده اند. قیمت پروفیل در اکثر کارخانه ها ثابت اعلام شد. کارخانه پروفیل جهان و کارخانه پروفیل مشهد از جمله کارخانه هایی بوده اند که قیمت هایشان را ثابت اعلام کردند. میانگین قیمت پروفیل سایز 2/5 برای کارخانه جهان 2930 تومان اعلام گردید که وزن پروفیل این کارخانه برای ضخامت 2/5 و ابعاد 40*40 ، 17/5 کیلوگرم اعلام شد.

با توجه به ثبات قیمت روز شنبه در بازار آهن، پیش بینی می شود طی روزهای جاری قیمت ها با افزایش اندکی مواجه شود اما باید منتظر اعلام قیمت ها از سوی کارخانه ها بمانیم.

اهن پرایس مرجعی معتبر برای اطلاع رسانی قیمت روز آهن آلات می باشد. شما می توانید برای بررسی قیمت روز آهن به وب سایت و یا کانال تلگرامی آهن پرایس مراجعه نمائید.

 

برای اطلاع از قیمت روز آهن آلات در کانال تلگرام آهن پرایس عضو شوید


آهن پرایس

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و... دارید ؛

...کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 9099071613

شماره تماس دوم از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

در صورت مشکل در برقراري تماس به سايت ميهن مشاور مراجعه کنيد

تحصیل نیوز

مشخصات

  • جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی: کارخانه ,قیمت ,اعلام ,میلگرد ,پروفیل ,پرایس ,ثابت اعلام ,ثبات قیمت ,میلگرد سایز ,کیلوگرم اعلام ,تومان اعلام
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و... دارید ؛

...کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 9099071613

شماره تماس دوم از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

بروز ترفند-ترفند های کاربردی معرفی سایت و نرم افزار و.. گلپایگان ویلا جا استراحتگاه امن شما دانلود رایگان فیلم و سریال / HaniDL پیش دبستانی بچه های ایران با محوریت آموزشهای محیط زیستی جوئل مسترگرام85 پورتال و سایت تفریحی خبری ایرانیان سایت رسمی رادیو دیسلاو آموزشی گیم وآی تی